238. 19. és 20. századi festmények > Nyári munkák

624. Bacher Rózsi, Deli Antalné (Budapest, 1897 - Budapest, 1956)

Nyári munkák

pasztell, karton

30,5*39,5 cm

j.b.l.: Bacher R.