238. 19. és 20. századi festmények > Alföldi tanya, 1938

461. Fényes Adolf (Kecskemét, 1867 - Budapest, 1945)

Alföldi tanya, 1938

olaj, vászon

29*39 cm

j.j.l.: Fényes A.