238. 19. és 20. századi festmények > Falusi utcarészlet

462. Nyilasy Sándor (Szeged, 1873 - Szeged, 1934)

Falusi utcarészlet

olaj, vászon

33,5*48 cm

j.b.l.: Nyilasy