238. 19. és 20. századi festmények > "Pofa a rongytigris"

653. Karácsonyi László (Celldömölk, 1976 - )

"Pofa a rongytigris"

olaj, vászon

70*106 cm

j.ho.: "Pofa a rongytigris" Karácsonyi László 2011.12. "Delicate house sleep"