238. 19. és 20. századi festmények > Vonat, 1979

652. Mark, Anna, Márkus Anna (Budapest, 1928 - )

Vonat, 1979

litográfia, papír

290*620 mm

j.j.l.: Mark 1979, b.l. E.A.