238. 19. és 20. századi festmények > "Vihar", 1968

651. Szántó Piroska (Kiskunfélegyháza, 1913 - Budapest, 1998)

"Vihar", 1968

olaj, vászon

100*60 cm

j.h.o.: Szántó Piroska és autográf felirat