238. 19. és 20. századi festmények > "Emlékmű a hazáért meghalt hősök és áldozatok emlékére, Győr", 1991

567. Deim Pál (Szentendre, 1932 - 2016)

"Emlékmű a hazáért meghalt hősök és áldozatok emlékére, Győr", 1991

szitanyomat, papír

430*615 mm

j.j.l.: Deim Pál; k.l.: 16/35