238. 19. és 20. századi festmények > "Csend", 1981

566. Deim Pál (Szentendre, 1932 - 2016)

"Csend", 1981

szitanyomat, papír

445*615 mm

j.j.l.: Deim Pál 1981; b.l.: "Csend"