238. 19. és 20. századi festmények > Zazar parti részlet alakokkal

431. Mikola András (Nagypeleske, 1884 - Nagybánya, 1970)

Zazar parti részlet alakokkal

olaj, vászon

70*94 cm

j.b.l.: Mikola