238. 19. és 20. századi festmények > Szigligeti udvar, 1964

432. Boldizsár István (Orosháza, 1897 - Budapest, 1984)

Szigligeti udvar, 1964

olaj, vászon

50,5*65,5 cm

j.b.l.: Boldizsár 1964 Szigliget