238. 19. és 20. századi festmények > Mediterrán tengerparti városka

404. Popovic, Atanasije (Trebinje,1885 - Dubrovnik,1948)

Mediterrán tengerparti városka

olaj, vászon

94*115 cm

j.j.l.: A. Popovic 21