238. 19. és 20. századi festmények > "Fenyves, 1938"

405. Halvax Gyula (Kaposvár, 1906 - Budapest, 1984)

"Fenyves, 1938"

olaj, vászon

73,5*84 cm

j.j.l.: Halvax Gyula 1938, Fenyves