238. 19. és 20. századi festmények > "Reggeli ébredések" II., 1990

562. Móder Rezső (Budapest, 1954 - )

"Reggeli ébredések" II., 1990

olaj, vászon

61*84,5 cm

j.j.l.: Móder, ho.: autográf felirat és cédula, Miskolci Galéria egyéni kiállítás 1990