562. Móder Rezső (Budapest, 1954 - )
"Reggeli ébredések" II., 1990
olaj, vászon
61*84,5 cm
j.j.l.: Móder, ho.: autográf felirat és cédula, Miskolci Galéria egyéni kiállítás 1990