238. 19. és 20. századi festmények > Kompozíció, 1960

561. Bán Béla (Budapest, 1909 - Tel - Aviv, 1972)

Kompozíció, 1960

akvarell, tus, papír

340*240 mm

j.j.l.: Bán 960 VI