238. 19. és 20. századi festmények > Arc

560. Kolozsváry Zsigmond (Bánffyhunyad, 1899 - La Chaux - de Fonds, Svájc, 1983)

Arc

olaj, farost

70*50 cm

j.j.l.: Kolos-vary