238. 19. és 20. századi festmények > Szégyenlős kisfiú

428. Boldizsár István (Orosháza, 1897 - Budapest, 1984)

Szégyenlős kisfiú

olaj, vászon

81,5*61,5 cm

j.b.l.: Boldiz... (töredékes)