238. 19. és 20. századi festmények > "Lelkitanácsadás, 1901"

679. Simay Imre (Budapest, 1874 - Érd, 1955)

"Lelkitanácsadás, 1901"

szén, papír

550*750 mm

j.b.l.: Simay Imre Schoenrunn 1901, ho: autográf felirat és 1904 -es kiállítási cédulák