238. 19. és 20. századi festmények > Táncosnő, 1925

680. Vaszary János (Kaposvár, 1867 - Budapest, 1939)

Táncosnő, 1925

litográfia, papír

240*155 mm

j.b.l.: Paris 1925 Vaszary J.