630. P. Kováts Ferenc (Nagybánya, 1911 - Nagybánya, 1983)
Napraforgós csendélet
olaj, vászon
55,5*69 cm
j.b.f.: P. Kováts Ferenc, j.ho.: festette P. Kováts Ferenc