238. 19. és 20. századi festmények > Napraforgós csendélet

630. P. Kováts Ferenc (Nagybánya, 1911 - Nagybánya, 1983)

Napraforgós csendélet

olaj, vászon

55,5*69 cm

j.b.f.: P. Kováts Ferenc, j.ho.: festette P. Kováts Ferenc