238. 19. és 20. századi festmények > Balatoni dombok

631. Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 - Dunaújváros, 2007)

Balatoni dombok

olaj, vászon

50*60 cm

j.b.l.: Pleidell