238. 19. és 20. századi festmények > Vízpari részlet

509. Szüts Sándor, Cecei (Cece, 1887 - Budapest, 1942)

Vízpari részlet

olaj, falemez

38*49 cm

j.j.l.: Cz. Szűts S.