238. 19. és 20. századi festmények > Kastélypark, 1916

508. Körmendi Frim Ervin (Budapest, 1885 - Budapest, 1939)

Kastélypark, 1916

olaj, vászon

60*76 cm

j.j.l.: Körmendy Frim 916