238. 19. és 20. századi festmények > Ábrahámhegyi kilátás, 1956

507. Bernáth Aurél (Marcali, 1895 - Budapest, 1982)

Ábrahámhegyi kilátás, 1956

akvarell, papír

285*380 mm

j.j.l.: BA (ligatúrás)