238. 19. és 20. századi festmények > Rózsák, 1965

529. Gábor Móric (Kisújszállás, 1889 - Budapest, 1987)

Rózsák, 1965

olaj, falemez

49*34 cm

j.j.f.: Gábor Móric 1965 VI