528. Iványi - Grünwald Béla (Somogysom, 1867 - Budapest, 1940)
Virágcsendélet, 1930
olaj, vászon
60*50,5 cm
j.j.l.: Iványi Grünwald Béla, 1930
Záhonyi Géza festőművészek gyűjteményes