238. 19. és 20. századi festmények > Esti utcarészlet

501. Corini, Marguerite de (Kolozsvár, 1897 - Gyomaendrőd, 1982)

Esti utcarészlet

olaj, vászon

46,5*55 cm

j.j.l.: M. de Corini