238. 19. és 20. századi festmények > "Tél", 1955

502. Tamás Ervin (Budapest, 1922 - )

"Tél", 1955

olaj, vászon

80*100 cm

j.j.l.: Tamás E., ho.: vakrámán felirat Tamás Ervin Tél 1955