238. 19. és 20. századi festmények > Szajna parti éjszaka

503. Corini, Marguerite de (Kolozsvár, 1897 - Gyomaendrőd, 1982)

Szajna parti éjszaka

olaj, vászon

45,5*54 cm

j.b.l.: M. de Corini