580. Angyalföldi Szabó Zoltán (Budapest, 1929 - Budapest, 2014)
Anya gyermekével, 1983
olaj, karton
70*100 cm
j.j.f.: Szabó Zoltán 83; b.l. felirat: "Minden, amit adhatok néked...ennél többet nem adhatok tenéked"
kis sérüléssel