238. 19. és 20. századi festmények > Anya gyermekével, 1983

580. Angyalföldi Szabó Zoltán (Budapest, 1929 - Budapest, 2014)

Anya gyermekével, 1983

olaj, karton

70*100 cm

j.j.f.: Szabó Zoltán 83; b.l. felirat: "Minden, amit adhatok néked...ennél többet nem adhatok tenéked"

kis sérüléssel