581. Angyalföldi Szabó Zoltán (Budapest, 1929 - Budapest, 2014)
Köveskál, 1984
olaj, farost
125*150 cm
j.j.l.: Szabó Zoltán 84 Budapest, j.b.f.: Szabó Zoltán 84