238. 19. és 20. századi festmények > Köveskál, 1984

581. Angyalföldi Szabó Zoltán (Budapest, 1929 - Budapest, 2014)

Köveskál, 1984

olaj, farost

125*150 cm

j.j.l.: Szabó Zoltán 84 Budapest, j.b.f.: Szabó Zoltán 84