238. 19. és 20. századi festmények > Kolozsváry Ernő a kortársak szemében, 2000

634. Sajdik Ferenc (Neuenhagen bei Berlin, 1930 - )

Kolozsváry Ernő a kortársak szemében, 2000

akvarell, pasztell, papír

250*590 mm

j.j.l.: Sajdik 2000