238. 19. és 20. századi festmények > "Uppsala"

635. Bornemisza László (Tiszadada, 1916 - Budapest, 1995)

"Uppsala"

olaj, vászon

50*69 cm

j.j.l.: Bornemisza, ho. felirat: "Uppsala"