238. 19. és 20. századi festmények > Önarckép, 1936

684. Aba - Novák Vilmos (Budapest, 1894 - Budapest, 1941)

Önarckép, 1936

grafit, papír

120*250 mm

j.j.k.: 1936 VIII. 19. Új-Csepel j.b.l.: ajándékozási felirat