683. Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990)
"Repülj hajóm", 1968
rézkarc, papír
215*290 mm
j.j.l.: Borsos Miklós, a nyomaton b.l.: Borsos M. 68