238. 19. és 20. századi festmények > "Repülj hajóm", 1968

683. Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990)

"Repülj hajóm", 1968

rézkarc, papír

215*290 mm

j.j.l.: Borsos Miklós, a nyomaton b.l.: Borsos M. 68