238. 19. és 20. századi festmények > Őszi domboldal

599. Szegedy - Maszák Leona, Túry Gyuláné (Budapest, 1874 - ?)

Őszi domboldal

olaj, farost

47*79,5 cm

j.b.l.: Szegedy Maszák Leona