238. 19. és 20. századi festmények > Kertrészlet, 1958

600. Miháltz Pál (Magyarvalkó, 1899 - Budapest, 1988)

Kertrészlet, 1958

olaj, vászon

71*60 cm

j.j.l.: Miháltz Pál 58