238. 19. és 20. századi festmények > Éden-"misztérium", 1971

664. Joseph Kádár (Debrecen, 1936 - )

Éden-"misztérium", 1971

akril, vászon

60*60 cm

j.j.l.: Joseph Kadar, ho. autográf felirat, Paris 71