238. 19. és 20. századi festmények > Kompozíció, 1968

665. Bálint Endre (Budapest, 1914 - Budapest, 1986)

Kompozíció, 1968

monotípia, papír

240*175 mm

j.j.l.: Bálint 68 és a paszpartun j.l.: Bálint 68 V. 4.