238. 19. és 20. századi festmények > Dombos táj házakkal

667. Istókovits Kálmán (Siklós, 1898 - Budapest, 1990)

Dombos táj házakkal

akvarell, ceruza, papír

255*395 mm

j.b.l.: Istókovics K.