238. 19. és 20. századi festmények > Kormoránok, 1921

668. Révész - Ferryman Ferenc (Siófok, 1893 - ?)

Kormoránok, 1921

monotípia, papír

180*250 mm

j.j.l.: F. Révész Ferryman 1921