238. 19. és 20. századi festmények > Napraforgósban, 1939

605. Holló László (Kiskunfélegyháza, 1887 - Debrecen, 1976)

Napraforgósban, 1939

olaj, falemez

56*66 cm

j.b.l.: Holló L. 939, ho.: Leány portré