238. 19. és 20. századi festmények > Pihenő lovak, 1977

606. Holló László (Kiskunfélegyháza, 1887 - Debrecen, 1976)

Pihenő lovak, 1977

olaj, vászon

50*65 cm

j.b.l.: Holló L. 77 XI. 24.