238. 19. és 20. századi festmények > Csendélet, 1970

536. Holló László (Kiskunfélegyháza, 1887 - Debrecen, 1976)

Csendélet, 1970

olaj, papírlemez

49*42,5 cm

j.b.l.: Holló L., j.l.: III.4.