238. 19. és 20. századi festmények > Küzdők

537. Pérely Imre (Pápa, 1898 - Bajorország, 1944)

Küzdők

olaj, karton

41,5*38,5 cm

j.n. j. ho.: Gerenday Kornél barátomnak szeretettel Pérely 1926 aug. 6.