238. 19. és 20. századi festmények > Kertrészlet

538. Gruber Béla (Budapest, 1936 - Budapest, 1963)

Kertrészlet

olaj, papír

44*34 cm

j.n. ho.: felirat: Gruber Béla 1963 IV.