238. 19. és 20. századi festmények > Itáliai táj ciprusokkal

539. Molnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1984)

Itáliai táj ciprusokkal

olaj, farost

39*34,5 cm

j.j.l.: MCP