238. 19. és 20. századi festmények > Utcarészlet,1976

540. Udvary Pál (Budapest, 1900 - Budapest, 1987)

Utcarészlet,1976

akvarell, ceruza, papír

320*445 mm

j.b.l.: Udvary Pál,1976, b.l.: 1976. szept.