238. 19. és 20. századi festmények > "Csángó család"

455. Mágori Varga Béla (Imecsfalva, 1897 - Brazília, 1998)

"Csángó család"

olaj, vászon

95*75 cm

j.n. ho.: Magyar Szépművészeti Múzeum kiállítási raglap kat.sz. 195. és Kunsthalle Berlin kiállítási cimke töredék