455. Mágori Varga Béla (Imecsfalva, 1897 - Brazília, 1998)
"Csángó család"
olaj, vászon
95*75 cm
j.n. ho.: Magyar Szépművészeti Múzeum kiállítási raglap kat.sz. 195. és Kunsthalle Berlin kiállítási cimke töredék