238. 19. és 20. századi festmények > Mezőn

456. Nádler Róbert (Pest, 1858 - Budapest, 1938)

Mezőn

olaj, vászon kartonra ragasztva

26,5*37,5 cm

j.b.l.: Nádler Róbert