238. 19. és 20. századi festmények > Faluvége

420. Iványi - Grünwald Béla műhelye, 20. sz. első fele

Faluvége

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Iványi Grünwald Béla, ho. felirat: Igazolom Iványi